Квіти з дроту

Виготовити такий букет не так складно, як здається на перший погляд.

Вам знадобиться:

Дріт, паперовий скотч, клей, квітчаста або однотонна тканина, плоскогубці, ножиці,

 форма для виготовлення пелюсток квітки - підійде старий пухирець від ліків або маленький балончик від дезодоранту.

Вибираючи дріт для роботи, врахуйте, що більш товстий дріт складніше гнути - для цього знадобляться плоскогубці. Зате така квітка буде більш міцним, краще буде тримати форму, ніж квітка з м'якого дроту.

Візьміть шматок дроту. Зробіть в її середині петлю. Для цього обхопіть дротом форму - пляшечку чи балончик - і зробіть 2-3 витка, щоб закріпити петельку.

Зніміть петлю з форми. Надайте їй форму крапельки), звузивши її близько підстави і розширивши з протилежного кінця. Якщо дріт тонка, ви зможете зробити це руками, якщо товста - доведеться вдатися до допомоги плоскогубців. Ефектно виглядатимуть квіти з дроту з білою обмоткою (як на першому фото)

Вирівняйте пелюстка. Кінці дроту складіть разом - з них ми будемо робити стебло.

Тепер потрібно нанести на пелюстку клей. Тюбики клею мають звужений кінець, але для нашої тонкої роботи краще всього зробити його ще більш вузьким. Для цього оберніть навколо кінця тюбика з клеєм шматочок папірця вигляді кулька, або пірамідки. Кінчик кулька має бути відкритим - через нього ви будете отсаживать клей на дріт.

Приготуйте шматок тканини. Розправте його.

Нанесіть клей на петельку з дроту з тієї сторони, яка буде нижньою.

Притисніть петельку з клеєм до шматка кольорової тканини.

Обріжте тканину по краях пелюстки.

Для 5-лепестковго квітки зробіть п'ять таких однакових заготовок, для 6-пелюсткового - шість. Для наступного квітки використовуйте іншу тканину - так букет буде виглядати веселіше.

Загніть кожна пелюстка під кутом приблизно 90 ° до іншої частини дроту. Візьміть 5-6 таких деталей і з'єднайте їх. Стебло получившегося квітки обмотайте паперовим скотчем. Квітка готова.

Зрозуміло, квіти можна робити з різнокольорових пелюсток!

Варіація цієї техніки: замість того, щоб приклеювати до петельці тканину, можна обернути її шматком капрону (наприклад, від старих кольорових капронових колготок) і закріпити його в основі пелюстки ниткою. Надлишки капрону обрізати. Такі квітки виходять дуже ніжними і витонченими.